Kristel Viigipuu: "Norra Keele Keskuses alustasin norra keele õppimist null tasemelt ja seda Norra kolimise põhjusega. Liisi juures alustasin õppimist, sest ta tundus mulle väga sõbralik ja seda ta on ka. Samuti on ta veel vastutulelik ja kannatlik, sest mitte kunagi ei ole ta tekitanud minus ebamugavat tunnet, kui ma ei oska või ei mäleta midagi. Mulle väga meeldib Liisi individuaalse lähenemisega õpetamisstiil, avatud mõtteviis, kuidas infot edasi anda ja reegleid selgeks teha, mitte ainult raamatus sõrmega järge pidada. Samuti on boonuseks, et ta teeb tunde ka Skype vahendusel. Mina soovitan väga Norra Keele Keskuses Liisi juures õppima asumist, sest mina olen väga rahul!"


Aet Abel: "Olen Norra Keele Keskuse juures õppinud ligi aasta. Liis on väga vastutulelik, rahulik, kannatlik õpetaja. Olen ennegi õppinud norra keelt, aga Liis selgitab väga hästi grammatikat. Ta on hingega asja juures, seda on tunda.
Soovitan kõigile norra keele huvilistele sellist head õpetajat kui Liis. Elan ise Soomes ja Skype on ainuke võimalus õppida norra keelt. Otseselt ma ei vaja seda õpet, lihtsalt mulle meeldib see keel. Olen väga õnnelik, et leidsin Liisi! Ja Skype võimaldab just sobivatel aegadel osaleda tunnis."


Tiiu Rannus: "Norra keele õpingutega on mul hetkel käsil teine õppeaasta. Liisi juures meeldib mulle kõige enam tema oskus leida ja pakkuda õppimiseks vaheldusrikkaid ülesandeid, põnevaid filme ja huvitavaid artikleid. Tema süsteemsus ja põhjalikkus on täiesti märkimisväärne, ta ei jäta parandamata ühtegi valesti kõlavat hääldust ega ühtegi viga mu jutustustes või kirjatöödes. Imetlusväärsel moel oskab ta kõiki parandusi teha lahkel ja sõbralikul moel ning huumoril on kindel osa meie tundides.

Võrreldes Skype kaudu individuaalõpet grupiõppega keelekoolis on kindlasti mõlemal variandil omad eelised. Valisin Skype õppe peale seda, kui jätkukursust keeltekooli grupiga enam ei korraldatud. 

Alustasin Liisi juures õppimist 3 kuud tagasi Skype teel, sest Tartusse kooli käia oleks minu jaoks liialt kauge, nüüd aga olen täiesti veendunud, Skype õpe on just mulle sobivaim. 

Skype tundides saame keskenduda just neile teemadele, mis mulle huvi pakuvad. Liis on iga kord õppetunnid täpselt minu järgi kohandanud, pole mingit jorutamist ega ajaraiskamist, ega ka liigset kiirustamist. Ja oma kodus - see on nii mugav.

Need norrakad, kellega ma norra keelt pisut praktiseerida olen saanud, on vaimustuses. 

Kindlasti soovitan Liisi norra keele õpetajaks, mina olen väga rõõmus, et ma tema juurde õppima sattusin. 

Või siis pigem ei peaks ikkagi soovitama, sest kui nüüd kõik norra keele õppimisest huvitatud end Liisi juurde õppima asutavad, siis äkki ei jäägi tal enam aega oma pere ja iseenda jaoks. 

Küll on tore, et Liis tagasisidet küsis, sest nüüd saab ta ise ka teada, kui hea õpetaja ta on.

Aitäh, Liis!"


Kersti Kullik: "Olen Liisi juures õppinud juba mitu kuud ja ta on mind nii palju aidanud mu norra keelega. Liisi on nii kannatlik ja tore ja mulle meeldib, et see ei ole ainult õpikupõhine, vaid tal omad viisid, kuidas tundi huvitavaks teha ja tekib kohe tahtmine õppida ja koduseid töid teha. Olen käinud nii ta armsas klassis kohapeal kui ka läbi skype teinud tunde. Viimases ma kahtlesin, aga asjatult, tunne on täpselt sama, nagu oleks klassis temaga, kuna kõike on läbi ekraani hästi kuulda ja ühendus on väga hea. Soovitan kõigile, kel vähegi võimalik ja huvi, kuna omast kogemusest võin öelda,et kuskil suures klassiruumis paljudega koos ei arene see keeleoskus kohe üldse mitte nii ladusalt." 

Elise Kukk: "Olen Liisi juures norra keelt õppinud umbes ühe aasta ja olen väga rahul. Mulle väga meeldib just see, et Liis on alati heas tujus ja tunnid on väga mitmekülgsed ja hästi ette valmistatud, kunagi ei ole igav. Samuti on alati väga põnevad kodutööd. Teistest kogemustest eristab seda minu jaoks see, et ma olen tunnis üksinda ja saan omavahel rääkides palju keelt praktiseerida, mis tuleb väga kasuks. Soovitaksin kindlasti teistele ka sellist õpet, sest minul on selle vähese ajaga küll palju kõrva taha jäänud. Kuna õpin meditsiini, siis loodan tulevikus norra keele ja meditsiini kokku panna, näiteks Norra kooli/tööle minnes. Norra keel on ilus ja vajalik!" 


Sirje Jürissaar: "Norra keelt olen Liisi juures õppinud umbes pool aastat. Mulle väga meeldib Liis kui õpetaja. Ta on õpetajana väga rahulik ja sealjuures ütlemata armas inimene. Ta ei sunni peale kodutöid (mistõttu ei muutu need ebameeldivaks kohustuseks). Lõpuks tekib endal tunne, et tahaksin rohkem teha ja õppida. Tunnen, et olen palju arenenud ja suudan paremini norra keeles suhelda.
Soovitan kindlasti Liisi kui õpetajat. Ta teeb asja selgeks ka siis kui tunned, et ei saa aru või ei viitsi enam kursustel käia.
Minu norrakast väimees on ilmselgelt üllatunud, et minu keele oskus nii lühikese ajaga paranenud on. Nüüd võime omavahel ka inglise keele asemel norra keeles suhelda." 


Kaidi Reinhold, Pro-Nor Baltics OÜ: "Norra keelt olen Liisi juures õppinud vahelduva eduga kokku paar aastat. Õppevormiks kas pisike grupp või personaalne. Kindlasti soovitan personaalset õpet kiirema tulemuse saavutamiseks.

Õpetajana on Liis on äärmiselt tore ja vastutulelik, võtab arvesse „kliendi“ soove. Tunnid on huvitavad ja mitmekesised – arutleme päevapoliitilistel teemadel, vaatame saateid. Loomulikult kuulub asja juurde ka „kuiv“ grammatika, mis Liisi juures õppides ei olegi nii kuiv. Liis oskab loogiliste ja lihtsate seoste abil asja selgeks teha.

Norra keelt kasutan oma töös igapäevaselt klientide ja partneritega suhtlemisel. Kõige parem praktika ongi kindlasti suhtlemine (nii suuliselt kui ka kirjalikult) norra keelt kõnelevate inimestega. Norrakad iseenesest on äärmiselt konservatiivsed ja „välismaalasi“ väga kergekäeliselt ei usalda, seega on norra keele oskus väga suureks eeliseks koostöös Norra ettevõtetega."


Juhan Rootsma, Engeros Otepää : "Olen Liisiga norra keelt õppinud ca 5 aastat. Minule isiklikult sobib Liisiga õppimine suurepäraselt, kuna tema õppemeetodid ja isikuomadused on minu jaoks keeleõppeks motiveerivad. Soovitan omaltpoolt Liisi juures norra keelt õppida. Kuna kasutan oma töös norra keelt igapäevaselt, siis Liisi juures omandatu on aidanud mind väga palju. Töötan Norrast rasketehnikat importivas ettevõttes – ilma norra keele oskuseta oleksin tunduvalt kehvemas positsioonis oma töös. Norra inimesed suhtuvad väga positiivselt sellesse, et oskan norra keelt. See on sageli boonus, mida paljudel konkurentidel pakkuda ei ole."  


Marvi Pristavka-Taal (norra keele õppija 29.03.2011 – 20.06.2013): "Norra keele kursust pakuti meile tööandja poolt, kuna olime toona ühe Norra kontserni väike osa. Täiskasvanuna on võõrkeele õppimine paras katsumus, aga mitte Liisiga! Ta oli (ja on kindlasti jätkuvalt) just selline õpetaja, kes oma leebel moel ei teinud meile, täiskasvanud keeleõppijatele, mingit hinnaalandust ja üsna pea sai selgeks, et kel ikka huvi, see õpib ka. Peale kohustuslike õppematerjalide „avastasime” tänu Liisile ühtäkki Norra filmid, teleseriaalid, kirjanikud, isegi Norra raadiot kuulasime, rääkimata siis internetist ja igapäevasest ilmateatest (seda viimast vaatan-loen netist siiani norra keeles). Liis on just selline õpetaja, kellele ei taha tundi minnes pettumust valmistada ja nii me püüdsime ikka kodutööd kenasti ära teha. Näiteks õpetas ta, et sõnad jäävad paremini meelde, kui kirjutada need väikestele lipikutele. Ühele poole sõna, teisele poole tõlge ja neid pöörates-lapates jäävadki meelde. Seda nippi olen ka oma lastele ka õpetanud. Töötab väga hästi! Kel huvi või vajadus selle uhke maa keelega lähemalt tutvust teha, siis kindlasti Liisi asjatundlikul juhendamisel!"  


Oslo, Aker Brygge

Merilin Paul: "Mina olen Liisiga norra keelt õppinud umbes aasta. Alustasin õpinguid Liisiga algaja tasemelt, st. enne seda ei olnud ma norra keelt õppinud. Koos Liisiga õppimine meeldis mulle ja norra keel oli ka huvitav. Minule sobisid kõige paremini individuaaltunnid Skype vahendusel, kuna ma ei elanud Tartus. Individuaaltunnid Skype’s on minule sobivaim viis keelt õppida. Keeletund võib toimuda sisuliselt just seal kus kõige paremini hetkel sobib ja individuaalne keeletund võimaldab palju otsest keele praktiseerimist õpetajaga, mis on minu meelest väga oluline. Soovitaksin keeleõpet Skype`i vahendusel kindlasti ka teistele! Koos Liisiga norra keele õppimine on tore, lisaks norra keelele saab tundides ka põnevaid teadmisi Norra elu ja kultuuri kohta. Liis on väga sõbralik ja kannatlik õpetaja, kellega on hea õppida. Tänu norra keele õppimisele tean sellest keelest ja Norrast nüüd palju rohkem. Norrasse sattumisel saan norrakatega suhtlemisega vajadusel hakkama, mis on hästi tore. Elan ja töötan Soomes, ja siin on teise riigikeelena kasutusel rootsi keel, saan ka sellest tänu norra keele õppimisele paremini aru- need kaks keelt on natuke sarnased. Soovitan norra keele õppimist koos Liisiga ka teistele, see on tore ja kasulik!"


Oleg Beljaev: "Kui Liisi juures õppimist alustasin, teadsin norra keeles vaid 5 – 10 sõna. Liisiga õppimisest oli tõesti abi. Käisin tunnis hea meelega ja minule seletati kõik ilusti lahti, kui mõnest asjast aru ei saanud. Soovitan temaga õppimist ka teistele. Hetkel töötan Norras objektijuhina ja tööl räägin norra keeles. Olen liikunud oma karjääriredelil korralikult edasi tänu oma keeleoskusele. Norra keele oskus annab suure eelise norralastega koostöö tegemisel. See on üks tähtsamaid asju. Kui räägid keelt, siis oled kohe oma inimene. Arvan ,et see on igas riigis nii."Marge Kulev: "Õppisin õpetaja Liisi juures norra keelt 2009. a. umbes kolm kuud, et minna Norrasse hooldekodu praktikale. Mäletan, et lisaks keeleõppele sain ka teadmisi Norra kultuuri ja eluolu kohta, mis tulid hiljem Norras olles kasuks. Ma arvan, et minu mõningane keeleoskus võis norralastes, kellega kokku puutusin, head meelt tekitada. Mäletan, et sain õpetaja Liisi käest norrakeelse meditsiiniterminite sõnastiku, millest oli praktikal olles kasu."

Vivian Rannajõe: "Norra keele õppimine Liisiga oli inspireeriv ning motiveeriv. Ta oskas hästi grupitunde läbi viia ja praktilisi sugemeid õppesse integreerida."