Kohal on uued algajate norra keele õpikud "På vei"

Eile oli meil Norra Keele Keskuses põnev päev, sest kohale jõudsid kauaoodatud uued norra keele õppematerjalid. Tegemist on oluliselt uuendatud "På vei" algajate õpiku (tase A1-A2) ja töövihikuga, mis novembri alguses Norras välja anti. Uues versioonis on rõhk senisest veelgi enam tööelul, nii et see sobib hästi kõikidele, kes tööalaselt Norraga seotud.

Kuna norra keele õpikuid Eesti raamatupoodides kahjuks ei müüda, tellisime neid veidi rohkem, nii et kiiremad saavad meie käest Tartust need endale soetada. 

Ostusoovist kirjutage info@norrakeel.ee ja lepime kokku, millal saaksite neile järele tulla. 

Hinnad on 74 EUR õpik ja 59 EUR töövihik, Norra Keele Keskuse õpilastele vastavalt 60 ja 48 EUR.

Loe lisaks

Rahvuspüha Norra moodi: puhkpillid ja klubimuusika

Norralaste jaoks on 17. mai üks olulisemaid pidupäevi, sest sel päeval tähistavad nad Norra rahvuspüha. See pole iseseisvuspäev, ometi on kesksel kohal Norra lipud. Pole militaarparaadi, ometi marsivad tuhanded inimesed tänaval ja kõlab puhkpillimuusika. Miks ja kuidas Norras seda päeva tähistatakse?

Loe lisaks

Abituriendid Norra moodi: ballikleidi asemel tunked, limusiini asemel buss

Mai esimestel nädalatel võib Norras igal sammul kohata bussitäite kaupa lärmakaid noori. Gümnaasiumi lõpetamist tähistavad nad veel metsikumalt kui oleme näinud Ameerika filmides. Pidustused kestavad mitu nädalat ning nendeks hakatakse valmistuma juba gümnaasiumi esimesel aastal. Mida kujutab endast norrakate “russefeiring”, nagu nad ise abiturientide pidustusi nimetavad?
Loe lisaks